Prostějovská medaile 

2.miesto – Miniformácia baton senior “Diva”

2.miesto – Veľká formácia baton senior “Orchidea”

2.miesto – Sólo pom poms kadet – Natália Svatíková

2.miesto – Veľká formácia baton deti “Tučniaci”

3.miesto – Miniformácia baton deti “Baletky”

4.miesto – Miniformácia baton junior “Tumba la casa”


O skleňenou hulku – Kyjov

1.miesto – Miniformácia baton deti “Baletky”

1.miesto – Miniformácia baton senior “Diva”

1.miesto – Veľká formácia baton senior “Orchidea”

4.miesto – Veľká formácia baton deti “Tučniaci”

4.miesto – Miniformácia baton junior “Tumba la casa”

 


Majstrovstvá Slovenskej republiky v mažoretkovom športe Martin

2.miesto – Veľká formácia baton deti “Tučniaci”

5.miesto – Miniformácia mix junior “He’s a pirate”

5.miesto – Veľká formácia mix kadet “Pocahontas”

7.miesto – Miniformácia baton senior “Diva”

9.miesto – Miniformácia baton junior “Tumba la casa”

9.miesto – Sólo pom poms kadet – Natália Svatíková

 

 


Zlatá palička Galanta

1.miesto – Veľká formácia baton deti “Tučniaci”

1.miesto – Miniformácia baton deti “Baletky”

1.miesto – Miniformácia mix junior “He’s a pirate”

2.miesto – Veľká formácia baton senior “Orchidea”

3.miesto – Miniformcia baton senior “Diva”

3.miesto – Veľká formácia mix kadet “Pocahontas”

5.miesto – Miniformácia baton junior “Tumba la casa”


Súťaž O cenu mažoretiek Taktik Sobotište

1.miesto – Veľká formácia baton deti “Tučniaci”

1.miesto – Miniformácia baton deti “Baletky”

2.miesto – Miniformácia mix junior “He’s a pirate”

4.miesto – Miniformácia baton junior “Tumba la casa”

4.miesto – Veľká formácia mix kadet “Pocahontas”

 

 


Merci pohár

1.miesto – Veľká formácia baton deti “Tučniaci”

1.miesto – Veľká formácia baton senior “Orchidea”

1.miesto – Miniformácia baton senior “Diva”

2.miesto – Miniformácia baton deti “Baletky”

5.miesto – Miniformácia baton junior “Tumba la casa”

I.Vicemiss – Alexandra Fábiková (deti)

II.Vicemiss – Andrea Ňukovičová (junior)

III.Vicemiss – Žaneta Brkalová (senior)


O brňenskou dračici

1.miesto – Miniformácia baton senior “Freddy Mercury”

2.miesto – Miniformácia baton deti “Baletky”

2.miesto – Veľká formácia baton senior “Orchidea”

4.miesto – Veľká formácia baton deti “Tučniaci”

 

 


O pohár Lanškrounskej koruny

1.miesto – Miniformácia baton senior “Freddy Mercury”

1.miesto – Veľká formácia baton senior “Šach”

2.miesto– Miniformácia baton kadet “Cukríky”

3.miesto – Veľká formácia baton junior “Africa”

6.miesto – Veľká formácia baton deti “Hawaii”