Majstrovstvá Európy v mažoretkovom športe – Záhreb 2019

1.miesto – Veľká formácia mix kadet – MAJSTER EURÓPY

2.miesto – Veľká formácia flag senior – I.VICEMAJSTER EURÓPY

Ella Cup Malacky

1.miesto – Miniformácia baton deti

1.miesto – Veľká formácia flag senior

2.miesto – Miniformácia mix kadet

2.miesto – Veľká formácia mix kadet

2.miesto – Veľká formácia pom poms deti

2.miesto – Miniformácia baton senior

3.miesto – Veľká formácia baton deti

4.miesto – Veľká formácia baton senior

5.miesto – Veľká formácia baton kadet

+ cena pre jednu z najmladších dievčat na súťaži – Laurinka Fabianová

Memoriál Jiřího Necida – Hlučín 2019

1.miesto – Veľká formácia pom poms deti

1.miesto – Veľká formácia mix kadet

1.miesto – Veľká formácia baton senior

1.miesto – Veľká formácia flag senior

2.miesto – Miniformácia baton deti

2.miesto – Veľká formácia baton deti

2.miesto – Miniformácia mix kadet

3.miesto – Veľká formácia baton kadet

5.miesto – Miniformácia baton senior

+ pamätná cena za najpočetnejší tím na súťaži

Súťaž O brněnskou dračici 2019

1.miesto – Miniformácia baton deti

1.miesto – Veľká formácia pom poms deti

1.miesto – Veľká formácia baton senior

1.miesto – Miniformácia baton senior

1.miesto – Veľká formácia flag senior

1.miesto – Veľká formácia mix kadet

2.miesto – Miniformácia mix kadet

2.miesto – Miniformácia pom poms prípravka

2.miesto – Veľká formácia baton deti

2.miesto – Veľká formácia baton kadet

Majstrovstvá SR v mažoretkovom športe 2019 – Bratislava

1.miesto – Veľká formácia baton deti – MAJSTER SR

1.miesto – Veľká formácia pom poms deti

1.miesto – Veľká formácia flag senior

2.miesto – Veľká formácia mix kadet – I.VICEMAJSTER SR

3.miesto – Miniformácia baton deti – II.VICEMAJSTER SR

6.miesto – Miniformácia baton senior

7.miesto – Veľká formácia baton kadet

7.miesto – Miniformácia mix kadet

Súťaž O cenu mažoretiek Taktik Sobotište 2019

1.miesto – Veľká formácia baton deti

1.miesto – Miniformácia baton deti

1.miesto – Veľká formácia mix kadet

1.miesto – Miniformácia mix kadet

1.miesto – Veľká formácia flag senior

2.miesto – Veľká formácia pom poms deti

3.miesto – Veľká formácia baton senior

3.miesto – Miniformácia baton senior

5.miesto – Veľká formácia baton kadet

 

Súťaž O Bohumínske srdce 2019

1.miesto – Veľká formácia baton deti

1.miesto – Veľká formácia mix kadet

2.miesto – Miniformácia baton deti

2.miesto – Miniformácia baton senior

3.miesto – Veľká formácia baton senior

3.miesto – Miniformácia mix kadet