Majstrovstvá Európy Záhreb 2019

1.miesto – veľká formácia mix kadet – MAJSTER EURÓPY
2.miesto – veľká formácia flag senior – I.VICEMAJSTER EURÓPY

Ella Cup Malacky 2019

1.miesto – miniformácia baton deti
1.miesto – veľká formácia flag senior

2.miesto – miniformácia mix kadet
2.miesto – veľká formácia pom poms deti
2.miesto – miniformácia baton senior
2.miesto – veľká formácia mix kadet
3.miesto – veľká formácia baton deti
4.miesto – veľká formácia baton senior
5.miesto – veľká formácia baton kadet

Memoriál Jiřího Necida – Hlučín

1.miesto – veľká formácia pom poms deti
1.miesto – veľká formácia baton senior
1.miesto – veľká formácia flag senior
1.miesto – veľká formácia mix kadet
2.miesto – miniformácia mix kadet
2.miesto – veľká formácia baton deti
2.miesto – miniformácia baton deti
3.miesto – veľká formácia baton kadet
5.miesto – miniformácia baton senior
Pamätná cena za najpočetnejší tím

Súťaž O cenu mažoretiek Taktik Sobotište

1.miesto – veľká formácia baton deti
1.miesto – miniformácia baton deti
1.miesto – veľká formácia mix kadet
1.miesto – miniformácia mix kadet
1.miesto – veľká formácia flag senior
2.miesto – veľká formácia pom poms deti
3.miesto – veľká formácia baton senior
3.miesto – miniformácia baton senior
5.miesto – veľká formácia baton kadet

Majstrovstvá Slovenskej republiky – Bratislava

1.miesto – veľká formácia flag senior
1.miesto – veľká formácia baton deti – MAJSTER SR
1.miesto – veľká formácia pom poms deti
2.miesto – veľká formácia mix kadet – I.VICEMAJSTER SR
3.miesto – Miniformácia baton deti
6.miesto – Miniformácia baton senior
7.miesto – Miniformácia mix kadet

Súťaž O brněnskou dračici – Brno

1.miesto – miniformácia baton deti
1.miesto – veľká formácia pom poms deti
1.miesto – veľká formácia mix kadet
1.miesto – miniformácia baton senior
1.miesto – veľká formácia baton senior
1.miesto – veľká formácia flag senior
2.miesto – miniformácia pom poms prípravka
2.miesto – veľká formácia baton deti
2.miesto – veľká formácia baton kadet
2.miesto – miniformácia mix kadet

Súťaž O bohumínske srdce – Bohumín

1.miesto – veľká formácia baton deti
1.miesto – veľká formácia mix kadet
2.miesto – miniformácia baton deti
2.miesto – miniformácia baton senior
3.miesto – miniformácia mix kadet
3.miesto – veľká formácia baton senior