Mesto Senica

Mesto Senica nás finančne podporuje prostredníctvom fondu PRO SENICA. Vďaka mestu Senica sme mohli úspešne reprezentovať naše mesto i krajinu na medzinárodnej úrovni, napríklad na Majstrovstvách Európy v chorvátskom Záhrebe v roku 2019. O 2 roky neskôr sme vďaka finančným prostriedkom z fondu PRO SENICA mohli zakúpiť air-tracky, ktoré hrajú dôležitú rolu v akrobatickej príprave našich dievčat. Ďalšie financie z tohto fondu boli použité na organizáciu každoročného galakoncertu, ktorý organizujeme od roku 2017.

Raiffeisen banka

V roku 2019 sme sa radovali aj z víťazstva vo výzve Gesto pre mesto so zameraním na kultúru, ktorú organizuje Raiffeisen banka. Do výzvy sme sa zapojili s projektom organizácie ďalšieho ročníku galakoncertu. Tento koncert sa mal konať v apríli roku 2020, avšak pandémia naše plány prekazila a koncert sa tak presunul na neurčito. Koncert je však i naďalej v našich plánoch.

 

Cerovan s. r. o.

Cerovan, s. r. o. – spoločnosť, ktorá vo veľkej miere pomohla nášmu súboru s finančnými prostriedkami na súťaže vo forme platenia autobusov alebo nákupu gymnastického koberca. Vďaka tejto spoločnosti sme ďalej mohli zabezpečiť občerstvenie na väčšinu súborových akcií – Ukončenie sezóny, Halloween party, Vianočný večierok, ale aj zabezpečenie pitného režimu na sústredenia alebo denný letný tábor Spirit Camp. Okrem finančnej pomoci nám spoločnosť pomohla aj s organizačnými vecami spojenými napríklad s ubytovaním kompletnej výpravy na súťažiach alebo vybavovaním ďalších vecí potrebných na zabezpečenie chodu nášho súboru. Spoločnosť sa ďalej realizovala pri tvorbe reklamných predmetov, ale i výrobe tričiek pre deti na Spirit Camp.

 

V neposlednom rade patrí jedno obrovské ĎAKUJEME všetkým rodičom za ich obrovskú pomoc, trpezlivosť, ale i finančné dary, vďaka ktorým sme mohli deťom nakúpiť drobnosti, ktoré im vyčarovali úsmev na tvári. Ďalej je dôležité poďakovať aj všetkým, ktorí nám venovali 2% zo svojich daní.