Dotácia z fondu PRO SENICA

Rok 2021 sa pomaly, ale isto chýli ku svojmu koncu, s ktorým sa spája aj uzavretie projektov, ktoré dostali podporu z fondu mesta Senica – PRO SENICA. Ani tento rok sme nechýbali medzi podporenými organizáciami. Komisia sa rozhodla podporiť náš projekt, ktorý sa zameral na nákup gymnastického náčinia, konkrétne air-trackov, teda nafukovacích žineniek, ktoré sa stali veľkým pomocníkom našich dievčat v rámci akrobatickej prípravy.

Vďaka fondu PRO SENICA sme mali možnosť nakúpiť 2 takéto žinenky pre naše dievčatá. Pandémia síce opäť určuje pravidlá hry, no my sa nevzdávame a veríme, že čoskoro sa naše deti opäť budú môcť vrátiť do telocvične.

Aj touto cestou by sme chceli vyjadriť obrovskú vďaku mestu Senica za takúto formu podpory. Obrovská vďaka však patrí aj e-shopu air-track.cz za skvelý servis a rýchle dodanie.

Aj touto cestou by sme chceli vyjadriť obrovskú vďaku mestu Senica za takúto formu podpory. Obrovské ĎAKUJEME však patrí aj e-shopu air-track.cz za skvelý servis a rýchle dodanie.

mažoretky SPIRIT