Posledných 10 voľných miest v Spirite
Posledných 10 voľných miest v Spirite

Posledných 10 voľných miest v Spirite

Prehrnutím ďalšej strany v našich Spirit kalendároch sme zistili, že september je opäť tu a s ním aj ďalšia, pre nás už neuveriteľná, 20.sezóna. So začiatkom školského roka sa spája aj zápis do krúžkov. My sme so zápismi nových detí začali už tradične na konci minulej sezóny, vďaka čomu si už väčšina nových dievčat mohla vyskúšať aj prvé tréningy v našom tíme.

Aktuálne funguje náš klub s tromi vekovými kategóriami – deti, kadet a junior. Nútená Covid-19 pauza spôsobila však to, že naše malé deťúrence rýchlo vyrástli a presunuli sa do starších kategórií, čím však zaplnili miesta v kategóriách kadet a junior. Pravidlá mažoretkového športu sú však tiež neúprosné a my sa nimi musíme riadiť. Počet dievčat v choreografiách je obmedzený a my by sme nerady ukrátili deti o možnosť tancovať vo veľkých formáciách a stavali ich do pozície náhradníčok. Zároveň chceme deťom i naďalej poskytovať plnohodnotný tréningový proces a nechceme sa uberať cestou kvantity, ale kvality.

Ďalším limitujúcim faktorom je počet našich tréneriek a ich pracovné a študijné povinnosti, ktoré sú sústredené mimo mesto Senica. To sú hlavné dôvody, pre ktoré aktuálne prijímame len dievčatá, ktoré sa narodili v roku 2016 alebo neskôr, čo znamená, že prijímame nových členov len do kategórie DETI, kde máme aktuálne voľných ešte približne 10 miest.

Nesmierne nás teší záujem o mažoretky a náš klub, ktorý sa v Senici a okolí v posledných rokoch výrazne zvýšil, no bohužiaľ i my máme svoje kapacity. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu všetkým, ktorí majú záujem o členstvo, ale nie je aktuálne v našich možnostiach prijať ho medzi nás. Veríme, že v budúcej sezóne sa už uvidíme!

Čo robiť, ak chcem podať prihlášku

Ak však máte doma dieťa, ktoré sa narodilo v roku 2016 (a neskôr), môžete ho stále prihlásiť do nášho klubu prostredníctvom e-mailu mazoretkyspirit@gmail.com alebo vyplniť elektronickú prihlášku do Centra voľného času Stonožka v Senici. Po obdržaní prihlášky sa Vám čoskoro ozveme s ďalšími informáciami. Tešíme sa na všetky budúce Spiritky. Veríme, že Vašu dôveru nesklameme a ďalšiu sezónu si spolu užijeme!

Ďakujeme za pochopenie,

mažoretky Spirit.